Karjera

Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės pervežimo paslaugas, tačiau to paties tikimės ir iš savo darbuotojų – aukščiausios kokybės darbo, mandagumo, punktualumo, atsidavimo ir lojalumo. Jei esate motyvuoti, sugebantys dirbti komandoje, nesvarbu, ar pretenduojate į vairuotojo ar į biuro darbuotojo poziciją, atkakliai siekiate savo tikslo, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Trumpai pristatykite save, savo patirtį ir pateikite argumentus, kodėl būtent mūsų kompanija jus sudomino tolimesniame jūsų karjeros etape. Susipažinkite, kokių darbuotojų ieškome šiuo metu.

Biuro darbuotojai

Perspektyvi transporto įmonė UAB ,,LOTOS BALTICA“ į savo draugišką, profesionalų ir atsakingą kolektyvą priimtų:

  1. Logistikos specialistą/ę (-us);
  2. Transporto vadybininką/ę;
  3. Finansų, statistikos ir įmonės rodiklių analizės specialistą/ę;
  4. Pardavimų vadybininką/ę (geros anglų k. žinios);
  5. Sekretorę;
  6. Mechaniką (-us), šaltkalvį (-ius);
  7. Direktoriaus pavaduotoją.

Prašome aktyviai siųsti savo gyvenimo aprašymus adresu info@lotosbaltica.lt, nurodant į kokią pareigybę pretenduojate. Garantuojame visų kandidatų konfidencialumą. Su atrinktais į darbo pokalbį kandidatais, bus susisiekta artimiausiu laiku.

Darbo pasiūlymai vairuotojams

Nuolat ieškome patyrusių vairuotojų-ekspeditorių, turinčių patirtį dirbant su puspriekabėmis-refrižeratoriais ne trumpesnę negu 1 metai. Dėl vairuotojo darbo pozicijos kreiptis tel. +370 686 87099 Edgaras Lebedis arba el. paštu vairuotojai@lotosbaltica.lt